
Начальник центру - художній керівник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України, підполковник.
Закінчив Чернігівське музичне училище ім. Л.М. Ревуцького − у 1986 році, потім навчався в Петрозаводській філії Ленінградської консерваторії ім. Римського-Корсакова по класу флейти.
З 1992 року почав свою творчу діяльність як диригент із камерним оркестром Чернігівської філармонії, потім, з 1996 року, − диригент муніципального оркестру; одночасно веде студентський симфонічний оркестр музичного училища.
Концертна діяльність на міжнародній арені почалася з 1998 року постановкою твору “Танець смерті” композитора Отто Кемпфа для камерного оркестру, хору, фортепіано та балету в місті Мемімгемм (Німеччина).
З 2003 р. заступник начальника центру − начальник військового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Спільно з оркестром неодноразово брав участь у міжнародних військових фестивалях Європи та Росії.
В 2007 році представляв Україну на IV Молодіжному міжнародному фестивалі в Німеччині як диригент молодіжного симфонічного оркестру.
КІШМАН Ігор Іванович. Заступник начальника центру − начальник військового орекстру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, підполковник.
Закінчив Рівненське музичне училище по класу кларнета з відзнакою в 1997 році та був направлений у військовий інститут ім. П.Сагайдачного при Національному університеті «Львівська Політехніка» на кафедру військових диригентів (м. Львів).
По закінченню військового інституту з відзнакою був направлений на проходження військової служби в 169 навчальний центр як військовий диригент.
У 2003 році призначений на займану посаду у військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.
Його творча діяльність включає активну участь у парадах, фестивальних поїздках, концертній діяльності в столиці України та в регіонах держави.
Характерною професійною рисою є створення складних композицій для духового оркестру та солістів.
Насьогодні майор Кішман І.І. поєднує службову діяльність з педагогічною − очолює духовий оркестр Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького.
Заступник начальника центру – адміністратор військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, майор.
Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ (факультет тилу) у 2000 році. По закінченню інституту був направлений для проходження служби у 314 окремий батальйон охорони та обслуговування штабу Північного оперативного командування.
З квітня 2004 року по грудень 2008 року – командир 55 окремої роти охорони та обслуговування Територіального управління «Північ».
З грудня 2008 року – заступник начальника центру – адміністратор військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Основною сферою діяльності є забезпечення бойової та мобілізаційної готовності, планування бойової підготовки, організація та забезпечення життєдіяльності центру, забезпечення виконання рішень та наказів, розробка керівних документів центру. В даному напрямку постійно співпрацює з посадовими особами Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, військових частин тощо.
Заступник начальника військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України з виховної роботи, майор.
Закінчив Хмельницьке музичне училище по класу труби з відзнакою в 1995 році та був направлений у військовий інститут ім. П.Сагайдачного при Національному університеті «Львівська Політехніка» на кафедру військових диригентів (м. Львів).
По закінченню військового інституту з відзнакою був направлений на проходження військової служби у 8 окрему бригаду спеціального призначення як начальник оркестру-військовий диригент.
У серпні 2001 року проходить службу як начальник оркестру-військовий диригент у Львівському військовому інституті Національного університету «Львівська Політехніка». Спільно з оркестром неодноразово брав участь у міжнародних військових фестивалях Європи (Польща). У 2005 році продовжує свою творчу діяльність як викладач військово-диригентської кафедри військового інституту.
З лютого 2007 року – заступник начальника військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України з виховної роботи.
Основною сферою діяльності є розробка та створення методично-навчальних програм центру, організація та координація навчального процесу, пропагування діяльності центру через засоби масової інформації. В цьому напрямку постійно співпрацює з місцевими телерадіокомпаніями та регіональними представництвами центральних телеканалів, засобами масової інформації Збройних Сил України.
Головний режисер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України
Петрова Галина Іванівна свою творчу діяльність розпочала у 1984 році концертмейстером Заслуженого народного хору УССР «Десна».
У 1986 році закінчила Чернігівське музичне училище імені Л.М.Ревуцького.
З 1989 року – завідуюча відділу народної творчості Чернігівського обласного міжспілкового будинку самодіяльної творчості.
У 1991 році працює заступником директора з творчої роботи Об’єднання парків культури та відпочинку міста Чернігова.
З 1992 по 2004 роки займається організацією та проведенням гастрольно-концертних заходів провідних солістів та творчих колективів країн СНГ на території України, Росії, Білорусії та ін.
У вересні 2004 року розпочала роботу у військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України.
У 2010 році закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв.
Основна сфера діяльності полягає в ретельному плануванні та узгодженні, відносно видів та форм гастрольно-концертної діяльності, всіх необхідних чинників, які є основою повноцінної життєдіяльності центру.
Головний хормейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України.
З 1982 по 1986 роки навчалась у Чернігівському музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького (відділ хорового диригування).
З 1986 по 1991роки навчалась у Харківському інституті мистецтв на факультеті хорового диригування.
Після закінчення інституту працює в Чернігівському музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького викладачем хорових дисциплін.
З 1998 року працює солісткою 7 військового оркестру штабу Північного Оперативного Командування.
З 2003 року займає посаду головного хормейстера ансамблю пісні і танцю військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
В 2005 році Гончаренко М.А. удостоєна почесного звання України “Заслужений артист України”. Вона активно займається концертною діяльністю як і солістка, у творчому доробку якої народні, естрадні, джазові та авторські композиції.
Колектив камерного хору центру під керівництвом Марини Гончаренко веде активну концертну діяльність, плідно співпрацюючи з провідними сучасними композиторами. Керований нею колектив є лауреатом VI Всеукраїнського хорового конкурсу імені Дениса Січинського. Це професійний творчий колектив з надзвичайно потужним мистецьким арсеналом – твори класичних, сучасних українських авторів, духовна музика (участь у богослужінні), українські народні пісні в обробці, джазово-естрадні твори.
Хормейстер камерного хору ансамблю пісні і танцю військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України.
Водночас з навчанням у Чернігівському музичному училищі імені Л.М. Ревуцького (клас викладача Козака М.В.) в період з 199 по 2003 роки розпочала диригентську практику регентом церковного хору.
По закінченні Чернігівського музичного училища з 2003 року продовжує свою творчу діяльність у військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України на посаді артиста камерного хору.
За п’ятирічний творчий період отримала освіту в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка в 2006 році та в 2008 році закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв.
Концепція полігамності, яка була започаткована в камерному хорі центру, дала можливість Світлані Філін проявити себе в якості солістки хору, керівника джаз-секстету «Maj», естрадної виконавиці та ведучої концертних програм.
Головний балетмейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України.
У 2008 році отримала диплом хореографа балетмейстера ансамблю народного танцю, викладача фахових дисциплін Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв.
Під час навчання у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв працювала як артистка шоу-балету «Ватан» (2005-2007 р.р.,м. Київ), артистка шоу-балету «Політ» Національного афіаційного університету (2004 р., м. Київ), артистка шоу-балету «Freedom» (2007-2008 р.р., м. Київ), артистка балету Національного заслуженого академічний ансамбль танцю України ім. П. П.Вірського (2007-2008 р.р., м. Київ).
З версеня 2009 року – головний балетмейстер військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Робота балету під керівництвом Наталії Новик полягає в різнобічності жанрової палітри, а саме від класичного, народного танцю до сучасного модерну.
Основний напрямок творчості Наталії Новик – це балет, який представляє собою живу картину пристрастей, звичаїв, обрядів та побутових особливостей різних народів світу в поєднанні із сучасною стилізацією танцю. Особливість цього поєднання в її творчості – це спілкування з душею глядача.